Image not available

Skorzystaj z aplikacji FaniMani kupując w Internecie.
To Ciebie nic nie kosztuje a dla nas będzie dużym wsparciem.
Więcej na www.fanimani.pl

Zachęcamy gorąco do współpracy i wsparcia misji Fundacji „Umysł”. Czyń dobro i poczuj to już teraz! Fundację „Umysł” możesz wspierać na kilkanaście sposobów, zarówno przez finansowe wsparcie prowadzonych przez nas projektów, jak i poprzez informowanie o nich swojej rodziny, znajomych, przyjaciół, a także swojego pracodawcę.

I. Darczyńca

1. Wspierając finansowo Fundację „Umysł” stajesz się jej darczyńcą. Możesz po prostu wpłacić dowolną kwotę na nasze konto bankowe, zachęcamy jednak do kontaktu z nami i uzgodnienie, który projekt i w jakiej formie zechcecie Państwo wesprzeć. Wszelkich wpłat można dokonać na nasze konto bankowe.

Konto bankowe:
VW Bank Direct Nr rachunku: 88 2130 0004 2001 0591 8578 0001

(Wszystkie wpłaty prosimy tytułować: „Darowizna na cele statutowe” lub „Darowizna na cele statutowe – „nazwa konkretnego projektu, który chcieliby Państwo wesprzeć”)

2. Możesz również zostać regularnym darczyńcą.

Potrzebujemy Twojego stałego wsparcia. Każda regularnie wpłacana kwota, daje możliwość lepszego realizowania celów statutowych. Dzięki regularnym darczyńcom, czyli również dzięki Tobie możemy skuteczniej realizować projekty dobroczynne. Jak mogę regularnie wspierać Fundację? Możesz nam pomagać poprzez stałe, np. comiesięczne wpłaty. Wystarczy złożyć w swoim banku stałe zlecenie przelewu określonej kwoty na rachunek Fundacji. Może to być nawet symboliczna kwota 5, 10 czy 20 zł miesięcznie. Będziemy również wdzięczni jeśli powiesz o takiej możliwości swoim przyjaciołom i znajomym.

3. Możesz zostać partnerem strategicznym

Tytuł partnera strategicznego nadawany jest współpracującym jednostkom, które wspomagają Fundację materialnie w znaczący sposób. Może to być wsparcie finansowe, w postaci umeblowania, sprzętu komputerowego, zakupu licencji itp.

II. Oferta dla Firm

Praktycznie każda firma ma możliwości społecznego zaangażowania. Są one jednak najczęściej mało wykorzystane lub niewykorzystane. Fundacja „Umysł” od wielu lat współpracuje z przedsiębiorcami. Rozumiemy potrzeby firm. Możemy pomóc Państwa firmie we wdrożeniu programu społecznego zaangażowania biznesu i w budowie pozytywnego wizerunku firmy.

Proponujemy udział w znanych, ogólnopolskich projektach nastawionych na trwałe rezultaty. Pomagamy rozwiązywać problemy, z którymi potrzebujący sami sobie nie poradzą. Nasze działania prowadzimy przejrzyście i w oparciu o najwyższe standardy etyczne.

1. Partnerstwo dla projektu jest elastycznym instrumentem wspierania celów społecznych, na którym Państwa firmie zależy najbardziej.

2. Darowizna umożliwi Państwa firmie, w prosty sposób, włączenie się w pomoc przy realizacji celów statutowych Fundacji.

3. Payroll (program składki pracowniczej) jest efektywną formą wspierania celów społecznych wybranych przez Państwa firmę i jej pracowników, a jednocześnie narzędziem integracji zespołu firmy.

Zapraszamy do współpracy, prosimy o kontakt z Fundacją „Umysł”:
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przekazane darowizny możesz odliczać od swojego dochodu. Dla osób fizycznych wysokość odliczenia wynosi do 6%, a dla osób prawnych do 10% rocznego dochodu (podstawa prawna - Ustawa o podatku dochodowym od osób fizycznych art. 26, ust. 1, pkt. 9 oraz Ustawa o podatku dochodowym od osób prawnych art. 18, ust. 1, pkt. 1).

Inne możliwości wsparcia:

Wystarczy, że ze strony www.charityapps.me pobierzecie całkowicie darmową aplikację, dzięki której będziecie mogli przysporzyć nam środków. Aplikacja przypomni wam o takiej możliwości za każdym razem, kiedy włączycie komputer. Wystarczy wybrać logo naszej fundacji i kliknąć w nie, a 5 gr znajdzie się na naszym koncie. Aplikacja nie jest nachalna, nie ma wyskakujących okienek, nie obciąża mocy przerobowych komputera. W logo wybranej organizacji można kliknąć raz dziennie, suma dopuszczalnych kliknięć to 4. Można więc wspomóc kilka organizacji.

Aplikacja FaniMani umożliwia wsparcie wybranej organizacji przez dokonywanie zakupów przez internet. Wystarczy przed zakupem skorzystać z aplikacji, a część kwoty wydanej na zakupy sklep przekaże na nasze konto. To zupełnie proste. Sprawdź!