Image not available

Skorzystaj z aplikacji FaniMani kupując w Internecie.
To Ciebie nic nie kosztuje a dla nas będzie dużym wsparciem.
Więcej na www.fanimani.pl

 

 www zwyciezcy

 

Pierwszy Zalesiański Turniej Scrabble przebiegał w kameralnej atmosferze. Do rozgrywek stanęło dziewięciu śmiałków, a właściwie śmiałkiń, bo było wśród nich aż osiem pań.

Największe gratulacje należą się najmłodszym zawodniczkom: Darii z Pilawy, lat 9, oraz Patrycji z Ustanowa, lat 12, uczennicom Szkoły Podstawowej w Zalesiu Górnym.

Zawodnicy rozegrali 3 rundy w czasie 25 min na grę na jednego zawodnika. Wszystkie 3 rundy wygrał Jakub Kowalski, który pokonał w pierwszej rundzie Julitę Gopsz-Stasiak, w drugiej Elżbietę Podkowińską, a w trzeciej - Katarzynę Gruszczyńską.

Organizatorzy przewidzieli też specjalne nagrody za ułożenie najwyżej punktowanych słów. W tej kategorii najlepszy okazał się również Jakub Kowalski, który położył skrabla PIECZARY za 78 punktów, oraz Elżbieta Podkowińska, która za słowo KIEDYŻ zdobyła aż 46 punktów.

Organizatorzy: "Seniorzy z Inicjatywą 2.0", Zespół Szkół W Zalesiu Górnym, Stowarzyszenie Rodziców TU, Biblioteka Miasta i Gminy Piaseczno i Klub Seniora oraz Fundacja "Umysł" –już dziś zapraszają na kolejny turniej. I liczymy, że będzie nas dużo, dużo więcej :)