Image not available

Skorzystaj z aplikacji FaniMani kupując w Internecie.
To Ciebie nic nie kosztuje a dla nas będzie dużym wsparciem.
Więcej na www.fanimani.pl

www

Już dzisiaj zapraszamy miłośników gier planszowych, ich rodziny i znajomych na wczasy scrabblowe, które odbędą się 16-23 lipca 2017r. Każdego dnia odbywać się będą rozmaite zajęcia scrabblowe: rozgrywki ligowe, belgijka, karpatka, szarlotka, turniej siódemek, blitz. 

 

"Wędrówki i planszówki" to wczasy rodzinne, które odbędą się w miejscowości Kowalowa w Górach Suchych. W okolicy doskonały teren dla amatorów pieszych wędrówek, długich spacerów, którzy po powrocie będą mogli spotkać się przy planszy. Zajęcia scrabblowe będą animowane przez instruktorów scrabblowych. 

 

W pobliżu magiczne Sokołowsko i szereg zabytków wartych zobaczenia: kościół parafialny św. Michała w Mieroszowie wzniesiony około 1427 roku, rynek w Mieroszowie, ze znajdującymi się przy nim kamienicami, drewniany kościółek św. Jadwigi w Rybnicy Leśnej z 1608 roku, ruiny średniowiecznego zamku Radosno, wzniesionego w II połowie XIII wieku, ruiny średniowiecznego zamku Rogowiec, wzniesionego przez Bolka I, a po czeskiej stronie skalne miasto Adrspach.

 

Zakwaterowanie: Gościniec „Eden”. Pokoje z pełnym węzłem sanitarnym.
Koszt pobytu: osoby grające: 700 zł; osoby towarzyszące: 560 zł

Warunkiem udziału jest zgłoszenie i wpłata zadatku w wysokości 300 zł do dnia 30 czerwca 2017r. na konto Fundacji UMYSŁ
VB Direct 88 2130 0004 2001 0591 8578 0001
tytułem: Imię, nazwisko, gracz/towarzyszący, WiP 2017.

Wczasy odbędą się, o ile zbierze się minimum 20 chętnych, w tym co najmniej 12 osób grających. W przypadku niezebrania wystarczającej liczby uczestników i odwołania imprezy wpłacone zadatki zostaną niezwłocznie zwrócone. W przypadku rezygnacji z udziału po 30 czerwca 2017r. zadatek nie zostanie zwrócony.